Nowoczesne aplikacje mobilne, jakich potrzebujesz

Nowoczesne aplikacje mobilne, jakich potrzebujesz.
Aplikacje są podstawą nowoczesnego biznesu. To dzięki nim efektywnie komunikujesz się z klientami i obsługujesz bieżące procesy sprzedażowe, logistyczne czy związane z zarządzaniem zespołem. To jednak dopiero początek możliwości. Chcesz je odkryć w pełni? Z KingApp to możliwe.
Tworzymy intuicyjne i funkcjonalne aplikacje mobilne na najpopularniejsze platformy, które wykraczają poza standard. Sięgamy po najnowocześniejsze technologie i przygotowujemy rozwiązania, które spełniają Twoje oczekiwania.
Podejmij współpracę z ekspertami, którzy wsłuchają się w Twoją wizję i wykorzystają zaawansowane technologie, aby przekuć je na gotowy produkt – w jego najlepszej wersji.
Aplikacje
Aplikacje
Wygląd ma znaczenie. Dlatego dbamy, aby layout aplikacji był maksymalnie przyjazny dla użytkownika i zyskał unikalny styl – taki, który zapadnie w pamięć. Koncept wizualny jest zawsze zatwierdzany przez Klienta zanim zaczniemy pracę nad techniczną stroną aplikacji mobilnej.
Aplikacje
Nasi developerzy przekładają Twoje wymagania na język programistyczny, dzięki czemu aplikacja mobilna działa zgodnie z planem. Produkt na każdym etapie przechodzi rzetelną weryfikację – takaaby ostateczna wersja była niezawodna i w pełni funkcjonalna. Bez kompromisów.
Aplikacje
Kontrola jakości to dla nas priorytet. Doświadczeni testerzy KingAPP poddają aplikacje restrykcyjnym analizom i sprawdzają poprawność ich działania pod każdym kątem. Dzięki temu masz pewność, że jej użytkownicy nie napotkają na problemy podczas ich używania.
Aplikacje
Gdy Twoja aplikacja jest gotowa, wspieramy Cię we wprowadzeniu jej na rynek – aż do momentu, gdy będzie gotowa do pobrania przez użytkowników. Zapewniamy Ci też wsparcie techniczne po publikacji gotowego produktu.
Aplikacje
Oto przykładowe realizacje, których autorem jest zespół KingApp. 
Zapoznaj się z nimi i poznaj nasz potencjał!
Aplikacje

SocialQueen

Innowacyjna aplikacja do efektywnego zarządzania social mediami. Pozwala publikować nowy content w wielu miejscach jednocześnie i intuicyjnie kontrolować skuteczność komunikacji. Dostępna dla każdego, chętnie wybierana przez osoby publiczne oraz specjalistów w zakresie promocji online.

Scanner magazynowy

Specjalistyczna aplikacja dedykowana obsłudze magazynów i procesów logistycznych. Rozwiązanie dopasowywane do specyfiki oczekiwań każdego klienta. Dzięki niej sprawdzanie stanów magazynowych, lokalizacja produktu, odtworzenie historii jego drogi oraz wykonywanie innych zadań związanych z zarządzaniem magazynem i produktami stają się prostsze niż kiedykolwiek.
Aplikacje
Aplikacje

Beacon King 

Ogólnodostępna, intuicyjna aplikacja, która pozwala użytkownikowi być na bieżąco z promocjami dostępnymi w pobliżu jego lokalizacji. Wyświetla szczegóły każdej z nich wraz z informacją o odległości od miejsca, gdzie można skorzystać z okazji. Ułatwia sprytne dokonywanie zakupów na korzystnych warunkach. Na targach jesteśmy w stanie odwiedzającym wyświetlić informacje o pobliskich stoiskach, zapisać dane kontaktowe wystawcy oraz pokazać np. stronę wystawcy lub komunikat na telefonie.

Skuteczni.org

Aplikacja dla członków partii Skuteczni, przeznaczona do skutecznej komunikacji wewnątrz organizacji. Jest źródłem aktualności wewnętrznych oraz pozwala wysyłać wiadomości wewnętrzne, umawiać się na spotkania, wypełniać ankiety, quizy czy e-votingi. Jednym słowem: usprawnia zarządzanie partią i likwiduje bariery komunikacyjne.
Aplikacje
Aplikacje

Teile.com.de w AppStore

 Aplikacja z katalogiem części stworzona na potrzeby dealerów motoryzacyjnych. Pozwala intuicyjnie wyszukać niezbędne części zamienne wraz z opisem technicznym. Usprawnia codzienną pracę i podnosi jakość obsługi klienta. Ponad 400.000 części w jednej aplikacji